سری Trials برای اولین بار پای خود را به نینتندو سوییچ باز می کند [تماشا کنید] – دیجیاتو + با بسته الحاقی جدید، کاراکتر محبوب دنیای نینتندو به Mario+Rabbids می آید [تماشا کنید] – دیجیاتو – طراحی وب سایت هنری

اولین رونمایی یوبیسافت در جریان کنفرانسش در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ به جدید ترین نسخه از سری Trials اختصاص یافت
اولین رونمایی یوبیسافت در جریان کنفرانسش در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ به جدید ترین نسخه از سری Trials اختصاص یافت. اگر با این سری آشنا باشید، احتمالا می دانید که اساس این بازی ها راندن یک موتور سیکلت در محیطی دو و نیم بعدی، با تاکید بر حفظ تعادل و عبور از موانع است.

همچنین بتای محدود این عنوان در تاریخ نامعلومی در همین امسال شروع خواهد شد و بازیکنان می توانند پیش از عرضه، این بازی را تست کنند و به توسعه دهندگان بازخورد ارایه دهند.

Trials Rising نسخه جدید این سری است و قرار است که در ۹ اسفند برای پلی استیشن ۴ُ اکس باکس وان، پی سی و نینتندو سوییچ منتشر شود. این اولین بار است که شاهد حضور این سری روی نینتندو سوییچ هستیم. تجربه این بازی در هر زمانی و در هر مکانی باید بسیار جذاب و لذت بخش باشد.

——————-

در نمایش موزیکال یوبیسافت به سراغ معرفی بسته الحاقی جدید یکی از خاص ترین و بهترین بازی های چند سال اخیر خود رفت
بازی ای که سال گذشته به صورت انحصاری بر روی کنسول جدید نینتندو عرضه شد که تحسین مخاطبین و منتقدان را به همراه داشت.

در کنار دانکی کونگ، یک مپ و دنیای جدید نیز به بازی اضافه خواهد شدکه بسیار چشم نواز و رنگارنگ است. این بسته در تاریخ  تیر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در این بسته الحاقی که با نام Mario + Rabbids: Donkey Kong Adventure عرضه خواهد شد، شاهد اضافه شدن دانکی کونگ، قهرمان کهنه کار دنیای نینتندو به ارتش دوستان خود ملحق می شود تا در کنار آن ها به مصاف دشمنان بامزه بازی بروید.

در نمایش موزیکال یوبیسافت به سراغ معرفی بسته الحاقی جدید یکی از خاص ترین و بهترین بازی های چند سال اخیر خود رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *