حالت Ambient Mode تلویزیون های 4K جدید سامسونگ را تقریباً نامرئی می کند – دیجیاتو + بلاتر: بر سرم شمشیر داموکلس قرار داده‌اند – طراحی وب سایت هنری

در حالی که مدتی است وارد سومین ماه سال ۲۰۱۸ شده ایم کمپانی سامسونگ سری کاملی از تلویزیون های هوشمندی که برای امسال تدارک دیده را معرفی نموده است
از جمله بهترین قابلیت های جدیدی که محصولات امسال سامسونگ به همراه دارند قابلیت Ambient Mode است که به کمک دستیار هوشمند بیکسبی اطلاعات مفیدی را در طی روز برای کاربر به نمایش می گذارد.

اما جالب ترین ویژگی این حالت، تطبیق تصویر پس زمینه به نمایش درآمده با رنگ و طرح دیوار محل نصب آن است، به شکلی که نمایشگر به نوعی نامرئی خواهد شد. در این صورت پنل نمایشگر همانند شیشه ای شفاف به نظر خواهد رسید که برخی اطلاعات روی آن نقش بسته است. اطلاعات مورد اشاره می تواند شامل مواردی از جمله وضعیت ترافیکی، آب و هوا، اخبار مهم و قرارها و رویدادهای تقویم باشد.

در حالی که مدتی است وارد سومین ماه سال ۲۰۱۸ شده ایم کمپانی سامسونگ سری کاملی از تلویزیون های هوشمندی که برای امسال تدارک دیده را معرفی نموده است. این مجموعه شامل انواع ارزان قیمت تا پرچمدار تلویزیون های QLED و همچنین مدل های جدید Ultra HD، Ultra HD پرمیوم و تلویزیون های بسیار بزرگ می شود.

تکمیل کننده حالت Ambient Mode یک کابل نسبتاً نامرئی است که به طور همزمان می تواند انتقال دهنده جریان برق و دیتای صوت و تصویر باشد. به لطف این کابل باریک و چندکاره (با طول حداکثر ۱۵ متر) می توان تلویزیون 4K خود را طوری روی دیوار یا هر موقعیت دیگری نصب کنید که هیچ آسیبی به جلوه بصری دکوراسیون منزل شما وارد نکند.

حالت Ambient Mode در تلویزیون های 4K سامسونگ

——————-

خبرگزاری تسنیم: سپ بلاتر به خبرگزاری رویترز گفت: 2 و نیم سال از مدت محرومیت من گذشته و این پرونده هنوز حرکتی رو به جلو نداشته است
رئیس پیشین فیفا که شنبه آینده 82 ساله می‌شود ادامه داد: فکر می‌کنم بر سرم شمشیر داموکلس (به تعبیری تهدید دائمی) قرار داده‌اند، زیرا نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده پیش‌روی من است. می‌خواهم که کمیته اخلاق فیفا رای تعلیق مرا لغو کند. این محرومیت بدون معنی است و تلاش می‌کنم بفهمم چگونه این مساله حل شود. امیدوارم هستم این موضوع در سه ماه آینده حل شود و پس از آن به استقبال جام جهانی 2018 روسیه برویم.

اداره دادگستری فدرالی سوئیس در سال 2015 میلادی پرونده‌ای را علیه سپ بلاتر به دلیل انتقال غیرقانونی وجه 2 میلیون یورویی به حساب میشل پلاتینی، رئیس پیشین یوفا در سال 2011 میلادی گشود. کمیته اخلاق فیفا نیز در سال 2015 میلادی سپ بلاتر و میشل پلاتینی را به مدت 8 سال از هرگونه فعالیت در فوتبال محروم کرد. کمیته استیفاف فیفا نیز پس از بررسی پرونده، محرومیت‌های بلاتر و پلاتینی را به 6 سال کاهش داد. آنها نیز پس از صدور آرای فیفا به دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزش اعتراض کردند که محرومیت پلاتینی به 4 سال کاهش یافت اما درخواست تجدیدنظر بلاتر رد شد.

خبرگزاری تسنیم: سپ بلاتر به خبرگزاری رویترز گفت: 2 و نیم سال از مدت محرومیت من گذشته و این پرونده هنوز حرکتی رو به جلو نداشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *