هشدار درباره افشای اطلاعات کاربر با انتشار عطر + پرداخت صورتحساب با چهره در یکی از شعبات KFC چین ممکن شد – دیجیاتو – طراحی وب سایت هنری

خبرگزاری مهر: محققان یک دستگاه افشانه عطر ساخته اند که با وای فای به تبلت موبایل متصل می‌شود و در صورت افشای اطلاعات فرد با انتشار عطری خاص به او هشدار می‌دهد
این دستگاه به وسیله وای فای به موبایل، تبلت یا رایانه متصل می شود و می تواند هرگونه تلاش برای دسترسی به وب سایتهای محافظت نشده در یک شبکه غیرامن را ردیابی کند. سپس به سرعت افشانه ای به عنوان نشانه هشدار منتشر می کند.

ایده ویزا شینگن اولیه این اختراع از گازهای آتش زا و بدون بویی گرفته شده که بدون هیچ گونه نشانه خارجی خطر امنیتی بزرگی به حساب می آیند.

«بوی اطلاعات» یک دستگاه افشانه عطر است که دارای بوی خاصی است.

خبرگزاری مهر: محققان یک دستگاه افشانه عطر ساخته اند که با وای فای به تبلت موبایل متصل می‌شود و در صورت افشای اطلاعات فرد با انتشار عطری خاص به او هشدار می‌دهد.

 امنیت تلفن همراههشدار درباره افشای اطلاعات کاربر با انتشار عطر

به تور ایتالیا نوروز 97 نقل از دیجیتال ترندز، قرار است یک پروژه به نام «بوی اطلاعات» به کاربران اینترنت آپدیت لحظه به لحظه از امنیت یا افشای اطلاعاتشان در فضای آنلاین بدهد.
——————-

روز قیمت تور چین گذشته یکی از شرکت های تابعه علی بابا به نام Ant Financial که در زمینه ارائه خدمات مالی فعالیت دارد اعلام کرد با همراهی یکی از شعبه های رستوران KFC در هانگژو (واقع در شرق چین) امکانی را برای مشتریان این رستوران فراهم نموده که پرداخت هزینه سفارشات خود را با چهره خود انجام دهند
البته علاقمندان به استفاده از این سرویس باید شماره موبایل خود را به تور هوایی کرمان عنوان یک لایه تاییدی دیگر وارد نمایند اما خود تکنولوژی حتی در مواردی که موبایل شخص خاموش باشد هم کار می کند.

روز گذشته یکی از شرکت های تابعه علی بابا به نام Ant Financial که در زمینه ارائه خدمات مالی فعالیت دارد اعلام کرد با همراهی یکی از شعبه های رستوران KFC در هانگژو (واقع در شرق چین) امکانی را برای مشتریان این رستوران فراهم نموده که پرداخت هزینه سفارشات خود را با چهره خود انجام دهند.

عملکرد قیمت تور سامویی این تکنولوژی دقیقا همان طور است که انتظارش را دارید؛ مشتری از طریق منوی مجازی رستوران یکی از آیتم های مدنظرش را انتخاب می کند و بعد از قسمت پرداخت، گزینه Facial Scan یا اسکن چهره را انتخاب می نماید.

گفتنی است این تکنولوژی نخستین بار در جریان کنفرانسی با موضوعیت تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ میلادی و توسط شخص جک ما مدیرعامل علی بابا معرفی شد. البته از آن زمان تاکنون Ant Financial تور لحظه آخری قشم امکانی را برای کاربرانش فراهم نموده تا با استفاده از اسکن چهره به داخل اپلیکیشن پرداخت موبایل علی پی ورود نمایند اما ایده پیاده سازی شده در رستوران KFC را می توان نخستین شکل تجاری آن دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *