جزئیات تازه از دوربین گلکسی نوت ۸: لنز دوگانه همراه با زوم اپتیکال دوبرابری – دیجیاتو – طراحی وب سایت هنری

پیشتر در خبرها خواندید که ال جی تلاش دارد تلفن هوشمند وی ۱۰ را همراه با بزرگ ترین سنسور دوربین عرضه نمایید و آن را به لنزی به گشودگی f/1
عکس هایی که با استفاده از زوم دیجیتالی گرفته می شوند معمولا شکلی پیکسل پیکسل و مملو از نویز دارند.

طبق شایعات گلکسی نوت ۸ همراه با دوربین اصلی دوگانه عرضه می گردد و به همین خاطر اولین پرچمدار اصلی سامسونگ لقب خواهد گرفت که چنین مشخصه ای دارد. روز گذشته نیز وبسایت کره ای ETNews ارزیابی هایی را در مورد مشخصات دوربین این اسمارت فون ارائه کرد.

به لطف تکنولوژی لنز دوگانه، زوم اپتیکال به تدریج روی موبایل های بیشتری به خدمت گرفته شد و باید بگوییم که عموما به زوم دیجیتال ترجیج داده می شود چراکه به لحاظ کیفیت از آن برتر است.

البته آنچه گفته شد ارزیابی های صورت گرفته تا این مرحله است و مشخص نیست که آیا سامسونگ درنظر دارد قابلیت زوم اپتیکال را درست مانند آیفون ۷ پلاس به شکل تمام و کمال برای این پرچمدار در نظر بگیرد یا خیر.

اما روشن است که رقیب این کمپانی یعنی سامسونگ نیز از تلاش هایش برای ارائه بهترین تجربه کاربری استفاده از دوربین موبایل عقب نشینی نمی کند و گزارشاتی هم که در این باره منتشر شده اند همگی نشان میدهند دوربین پرچمدار آتی این شرکت دستخوش به روز رسانی گسترده ای خواهد شد.

این خبرگزاری با استناد به گفته های منابع آگاه به صنعت اعلام داشته که گلکسی نوت ۸ به یک دوربین اصلی دوگانه با لنزهای اپتیکال ۱۲ مگاپیکسلی با پیکسل هایی دوبرابر اندازه معمول (که البته سامسونگ نخستین بار این ترکیب را در موبایل های سری گلکسی اس ۷ به کار گرفت) و تله فوتو ۱۳ مگاپیکسلی مجهز شده و همزمان امکاناتی نظیر لرزشگیر و زوم اپتیکال دوبرابری دارد.

گفتنی است طبق پیش بینی ETNews استفاده از تکنولوژی لنز دوگانه روی نوت ۸ پیش قراولی خواهد بود بر کاربرد آن روی دیگر محصولات موبایلی این شرکت و در واقع سامسونگ قصد دارد این سیستم را روی تمامی موبایل های تولیدی اش پیاده سازی نماید.

پیشتر در خبرها خواندید که ال جی تلاش دارد تلفن هوشمند وی ۱۰ را همراه با بزرگ ترین سنسور دوربین عرضه نمایید و آن را به لنزی به گشودگی f/1.6 مجهز کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *