سامسونگ و احتمال عرضه نسخه دو سیم کارت گلکسی نوت 8 – دیجیاتو + هنوز گزارش روند درمان کیارستمی ارایه نشده است – طراحی وب سایت هنری

همان طور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، سامسونگ تاریخ رونمایی از فبلت گلکسی نوت 8 در اول شهریور ماه را تأیید کرده و امروز هم یک تیزر تبلیغاتی از موبایل مورد بحث را منتشر نمود
همان طور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، سامسونگ تاریخ رونمایی از فبلت گلکسی نوت 8 در اول شهریور ماه را تأیید کرده و امروز هم یک تیزر تبلیغاتی از موبایل مورد بحث را منتشر نمود.

لازم به ذکر است کد SM-N950F/DS در وبسایت های سنگاپور و همچنین منطقه کارائیب کمپانی سامسونگ نیز رؤیت شده، که نشان می دهد مشتریان در نواحی مختلفی از گزینه دو سیم کارته بودن نوت 8 بهره مند خواهند شد.

نسخه دو سیم کارت نوت 8 در وبسایت های اتریش، سنگاپور و منطقه کارائیب سامسونگ رؤیت شده است

حال خبر می رسد کمپانی کره ای احتمالاً یک نسخه دو سیم کارت از پرچمدار بعدی خود را نیز توسعه داده و آن را در بازارهای خاصی به فروش خواهد رساند. البته هنوز مشخص نیست که مدل مورد بحث از درگاه جداگانه ای برای کارت حافظه بهره می برد، یا یکی از اسلات های سیم کارت را به این کار اختصاص خواهد داد.

گزارش مورد بحث که نخست توسط نشریه هلندی «Galaxy Club» منتشر شده، اسکرین شاتی از وبسایت اتریشی سامسونگ را نشان می دهد که در آن به موبایلی با کد «SM-N950F» (که با توجه به اطلاعات قبلی همان نوت 8 است) اشاره شده و پس از شماره دستگاه، پسوند «DS» (که احتمالاً به عبارت «Dual-SIM» اشاره دارد) دیده می شود.

——————-

خبرگزاری مهر: فرزند عباس کیارستمی با اشاره به پرونده پزشکی پدرش بیان کرد که هنوز گزارش ماه اول روند درمان عباس کیارستمی به آنها ارایه نشده است

وی همچنین درباره روند بررسی پرونده پزشکی عباس کیارستمی بیان کرد: ۲ هفته پیش جلسه ای با سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و دکتر زالی داشتیم و در آن جلسه قرار شد دکتر هاشمی تا پایان هفته پیش گزارش مفصلی درباره ماه اول پروسه درمان به ما بدهد اما هنوز این گزارش ارایه نشده است.

کیارستمی عنوان کرد: قرار است یک کمیسیون تخصصی دیگری در سازمان نظام پزشکی برگزار و این موضوع بررسی شود و وزرات بهداشت به دستور وزیر مسئول ارایه این گزارش است اما این گزارش هنوز ارایه نشده است.

وی در پایان گفت: فکر می کنم به دلیل درگیری بر سر مساله رای اعتماد وزرا هنوز این گزارش ارایه نشده است و باید دوباره پیگیری کنیم.

خبرگزاری مهر: فرزند عباس کیارستمی با اشاره به پرونده پزشکی پدرش بیان کرد که هنوز گزارش ماه اول روند درمان عباس کیارستمی به آنها ارایه نشده است.

هنوز گزارش ماه اول روند درمان کیارستمی ارایه نشده است

بهمن کیارستمی فرزند زنده‌یاد عباس کیارستمی در گفتگو با ما درباره نصب کاشی ماندگار بر سر در خانه پدرش گفت: من از جزییات این موضوع اطلاعی ندارم زیرا روزی که این کاشی نصب شد من حضور نداشتم و این اتفاق با حضور یکی از اقوام ما رخ داد ولی با این وجود من موافق این موضوع بودم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *