کمبود موجودی هوم پاد در زمان عرضه و احتمال اضافه شدن فاکسکان به زنجیره تأمین – دیجیاتو + مرگ زن بدلکار در صحنه فیلمبرداری – طراحی وب سایت هنری

کمپانی «Inventec» به عنوان تأمین کننده اسپیکر هوشمند «هوم پاد» اپل اعلام کرد که تعداد دستگاه های آماده فروش در زمان عرضه محدود بوده، و نقش این محصول در درآمدهای شرکت ناچیز خواهد بود
Inventec در سال جاری میلادی 500 هزار دستگاه هوم پاد تولید می کند

بر اساس برخی از تحلیل ها، Inventec در سال جاری میلادی 500 هزار دستگاه هوم پاد را تولید خواهد کرد که با توجه به محبوبیت بالای این محصول، کافی نبوده و احتمالاً فروشگاه های اپل در سراسر دنیا با کمبود موجودی مواجه خواهند شد.

لازم به ذکر است که کمپانی Inventec علاوه بر هوم پاد، مسئولیت تولید اِیرپادهای اپل را نیز بر عهده داشته و موفق شده با افزایش تولید این محصول، پاسخگوی تقاضای مشتریان باشد.

این خبر را «دیوید هو» مدیر عامل کمپانی Inventec طی یک نشست خبری بیان کرد که البته وی در این جلسه، مستقیماً به هوم پاد اشاره نکرده و از عبارت «دستگاه خانگی هوشمند رده بالا» استفاده نمود؛ اما با توجه به صحبت های آقای هو و اشاره به تاریخ عرضه در اواخر سال 2017 (منطبق بر تاریخ عرضه هوم پاد)، به نظر می رسد محصول مورد بحث همان اسپیکر هوشمند اپل باشد.

کمپانی «Inventec» به عنوان تأمین کننده اسپیکر هوشمند «هوم پاد» اپل اعلام کرد که تعداد دستگاه های آماده فروش در زمان عرضه محدود بوده، و نقش این محصول در درآمدهای شرکت ناچیز خواهد بود.

البته بنا بر گزارش های دیگر، کمپانی ساکن کوپرتینو قصد دارد در سال 2018 شرکت فاکسکان را نیز به زنجیره تأمین هوم پاد اضافه کرده، و سرعت تولید اسپیکرهای هوشمند خود را برای پاسخ به تقاضای بازار افزایش دهد.

——————-

خبرآنلاین: حادثه در صحنه فیلمبرداری «دد پول ۲» در کانادا به مرگ بدلکار زن ختم شد.

 جوی هریس بدلکار زن آمریکایی هنگام بدلکاری با موتورسیکلت در صحنه فیلمبرداری قسمت دوم فیلم ابرقهرمانی «دد پول» تصادف کرد و درگذشت

خبرآنلاین: حادثه در صحنه فیلمبرداری «دد پول ۲» در کانادا به مرگ بدلکار زن ختم شد.
رایان رینولدز بازیگر اصلی فیلم نیز در توییتر حادثه را شوکه‌کننده، ویرانگر و غمبار توصیف کرد و درگذشت همکار بدلکارش را تسلیت گفت.

براساس گزارش رسانه‌های محلی جوی هریس پیش از وقوع حادثه چهار بار به شکل موفق بدلکاری را به انجام رسانده بود اما در پنجمین برداشت کنترل موتورسیکلت را از دست داد و دچار حادثه شد.

«دد پول ۲» بر اساس برنامه اعلام شده از ابتدای ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود.

در این میان سخنگوی کمپانی فاکس قرن بیستم با انتشار بیانیه‌ای به این رویداد واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: «از تصادفی که در صحنه فیلمبرداری «دد پول ۲» روی داد بی‌اندازه ناراحت هستیم. به خانواده، دوستان و همکاران جوی هریس تسلیت می‌گوییم.»

 جوی هریس بدلکار زن آمریکایی هنگام بدلکاری با موتورسیکلت در صحنه فیلمبرداری قسمت دوم فیلم ابرقهرمانی «دد پول» تصادف کرد و درگذشت.

مرگ زن بدلکار در صحنه فیلمبرداری

پلیس ونکوور با تایید خبر درگذشت این بدلکار اعلام کرد که تحقیقات درباره دلایل این حادثه شروع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *