جزئیات تازه از قابلیت های نرم افزاری V30؛ حذف نمایشگر ثانویه تایید شد – دیجیاتو – طراحی وب سایت هنری

در حالی که تنها چند روز از انتشار اطلاعات در مورد امکانات سخت افزاری موبایل V30 می گذرد، ال جی اقدام به ارائه جزئیات تازه ای در خصوص قابلیت های نرم افزاری این پرچمدار کرده و برای نمونه اعلام داشته که از رابط کاربری اختصاصی خود به نام UX 6
بخش مذکور که ظاهرا شکلی نیمه شفاف دارد قرار است دسترسی کاربر به قابلیت های پراستفاده دستگاه را فراهم نماید. البته در صورتی که نیازی به استفاده از آن نداشته باشید می توانید با درگ کردن آن را از صفحه اصلی حذف نمایید.

ال جی همچنین اعلام نموده که قابلیت نمایشگر همیشه روشن موبایل ضمن نمایش ساعت می تواند با اعمال پاره ای تنظیمات، موارد دیگری نظیر Quick Tools، موزیک پلیر یا حتی یک عکس شخصی را هم نمایش دهد.

در نهایت نیز نوبت به بازخورد لرزشی وی ۳۰ می رسد که قابل سفارشی سازی است و کاربر میتواند برحسب سلیقه یکی از گزینه های موجود را که با رینگ تون (زنگ) موبایلش هم همخوانی دارد انتخاب نماید.

پیشتر در خبرها خواندید که ال جی قصد دارد نمایشگر ثانویه (مشخصه منحصربفرد موبایل های وی ۱۰ و وی ۲۰) را از طراحی بدنه این دستگاه حذف نماید و حالا شرکت مورد بحث در تایید آن خبر اعلام نموده که وی ۳۰ به نوعی نوار شناور مجهز خواهد بود.

در حالی که تنها چند روز از انتشار اطلاعات در مورد امکانات سخت افزاری موبایل V30 می گذرد، ال جی اقدام به ارائه جزئیات تازه ای در خصوص قابلیت های نرم افزاری این پرچمدار کرده و برای نمونه اعلام داشته که از رابط کاربری اختصاصی خود به نام UX 6.0 در آن بهره می گیرد.

حالا نوبت به امکانات امنیتی این موبایل می رسد که به گفته کمپانی مورد بحث یکی از آنها قابلیت تشخیض چهره است. این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا موبایل را حتی در زمانی که نمایشگر خاموش است قفل گشایی کنند. در مورد امکان تشخیص صوتی وی ۳۰ هم باید بگوییم که ترکیبی از صدای کاربر و همچنین کلمات کلیدی که خودش تولید کرده را برای قفل گشایی به کار می برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *